شیر توپی شیرآلات صنعتی صنعت مارکت
شیر توپی – بال ولو
۶ مهر ۱۴۰۰

صنعت مارکت وارد کننده و تامین کننده انواع مواد شیمیاییی صنعتی و کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید در ایران و منطقه با بالاترین کیفیت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و خرید محصولات شیمیایی صنعتی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید چیست؟

Cocamide DEA یا cocamide diethanolamine ، یک دی اتانول آمید است که از واکنش مخلوط اسیدهای چرب روغن نارگیل با دی اتانول آمین ساخته می‌شود. این یک مایع چسبناک است. از آن به عنوان کف کننده در محصولات حمام مانند شامپوها و صابون های دست و در لوازم آرایشی به عنوان عامل امولسیون کننده استفاده می‌شود.

چه محصولاتی شامل این ماده هستن؟

Cocamide DEA ، یک شکل روغن نارگیل اصلاح شده شیمیایی است که به عنوان عامل کف کننده یا ضخیم کننده استفاده می‌شود. این محصول در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی مانند شامپو ، نرم کننده ، ضد عفونی کننده ، شستشوی دست ، مرطوب کننده دست ، حمام حبابی ، لایه بردار ، اسکراب حمام و روغن حمام استفاده می‌گردد.

آیا این ماده شیمیایی برای پوست بی‌خطر است؟

با توجه به تابلوی بررسی مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی (CIR) ، “برای جلوگیری از تشکیل نیتروزامین های احتمالاً [مضر] ، این مواد نباید در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی حاوی مواد نیتروساتور استفاده شوند.” هیئت کارشناسان CIR به این نتیجه رسیدند که Cocamide DEA برای استفاده در محصولات شستشو بی خطر است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *